PATIKIMAS VERTIMŲ BIURAS VILNIUJE

ŠTAI KĄ JŪS GAUNATE PASIRINDAMI MŪSŲ VERTIMŲ BIURĄ

Platų verčiamų kalbų spektrą – verčiame į visas pasaulio kalbas.

Itin skubius vertimus - dokumentą galime išversti per 30 minučių su biuro patvirtinimu, per 1-2 valandas su notariniu patvirtinimu.

Patvirtintus vertimus – tvirtiname vertimus biuro antspaudu, vertėjo parašu, notariškai, o esant pageidavimui, dedame postilę ir jei reikia, išverčiam ją į klientui reikiamą kalbą. 

 

Kokybę – kiekvienu atveju individualiai parenkame vertėją pagal teksto pobūdį, techninius, literatūrinius, reklamos, medicininius vertimus verčia šių sričių specialistai. Taip pat, beveik visais atvejais, stengiamės, kad tekstus verstų gimtakalbiai vertėjai, taip užtikrinama nepriekaištingas tekstų vertimas ir jų lokalizavimas.

Patirtis, kompetencija – su vertimais dirbame daugiau nei 10 metų, vertėjų minimalus darbo stažas – 5 metai.

Platus papildomų paslaugų spektras –  dokumentų surišimas, skanavimas, siuntimas, tvirtinimas, legalizavimas, apostilizavimas, maketavimas, lokalizavimas, vertimo pateikimas bet kuriame pavidale, tai yra popierinis variantas, word, pdf, exel.

Geros kainos garantija – daugelis stambiausių įmonių yra mūsų buvę ar esami klientai, daug laimėtų viešųjų konkursų.

Nuolaidos – neskubiems vertimams, dideles apimties vertimams, pastoviems vertimams.  

 

Turite klausimų? skambinkite

+370 60670101

Mūsų įmonė įkurta turint aiškų ir konkretų tikslą – kokybiškai, atsakingai, o esant kliento pageidavimui ir skubiai versti dokumentus. Žinome, galime versti ir grožinės literatūros, bei kitus paprastus tekstus, tačiau dedame visas pastangas teikdami būtent dokumentų vertimo paslaugas.

 

Mūsų vertėjai daug metų specializuojasi dokumentų vertimuose. Teikiame visas dokumentų vertimo paslaugas iš daugiau, nei 40 pasaulio kalbų. Verčiame diplomus, atestatus su priedais, asmens, teisinius, medicininius, techninius ir kitus dokumentus, teikiame vertimų žodžiu paslaugas, vertimus maketuojame, formatuojame, redaguojame ir koreguojame.

 

Vertimus tvirtiname vertėjų parašais, biuro anspaudu, taip pat ir notariškai.